Fabrika
Fabrika
Petrol Ofisi
Market
Edremit Köftecisi
P.tesi-C.tesi / 08:00 - 18:00
|
info@ferhatoglu.com
|
444 66 53
Tüm Günler/ 7-24
|
info@ferhatoglu.com
|
0266 385 5939
Tüm Günler/ 08:00 - 22:00
|
info@ferhatoglu.com
|
0266 385 5939
Tüm Günler/ 10:00 - 24:00
|
info@ferhatoglu.com
|
0266 385 5939

Hakkımızda

FERHATOĞLU ŞİRKETLER GRUBU’nda zeytin ve zeytinyağının temeli 19. yüzyılda, Güre’de Ferhat Bey tarafından 6 kuşak önce atıldı. Bu ilk yatırımın ardından yine Güre’de 1968 yılında ‘FERHATOĞLU PETROL’ü hizmete açan Ferhatoğlu Şirketler Grubu akıllı ve farklı sektörlerde yatırımlarına devam ederek bölge ekonomisinde değerli bir marka olma yolunda ilerlemeye başladı. Ferhatoğlu, bir turizm merkezi olan Körfez Bölgesi’nin önemli ihtiyaçlarından birisini belirleyip, yeni yatırımlarına bu doğrultuda yön verdi. 2008 yazında Kuzey Ege’nin en büyük ilk Aqua parkını Altınoluk beldesinde AQUA OLİVE PARK olarak hizmete açtı. FERHATZADE İNŞAAT‘I kurup, son olarak da AXA SİGORTA acenteliğini alarak, Ferhatoğlu adının güvencesiyle körfez halkına hizmet vermeye devam ediyor.

 Bölgemiz ekonomisine sürekli katkı sağlamak suretiyle, örnek gösterilen ve yeni müteşebbislerce model olarak kabul edilen bir kurum olmak misyonuyla günden güne büyüyen FERHATOĞLU ŞİRKETLER GRUBU, önümüzdeki yıllarda yapacağı yeni yatırımlarıyla körfezin güçlü markası olmaya devam edecek.

TARİHÇE

  Edremit’te zeytin ve zeytinyağı denildiğinde akla gelen ilk isim FERHATOĞLU’dur. Neredeyse bir asırlık geçmişiyle beldenin en köklü ailelerinden olan FERHATOĞLU, zeytinliklerindeki on binlerce ağaçtan toplanıp üretilen zeytinyağlarıyla tercih edilen isimdir. Ferhatoğlu ürünleri üreticiden tüketiciye, toptan ve perakende olarak kendi satış noktalarında ve Türkiye genelindeki seçkin şarküteri ve marketlerde satılmaktadır.

FERHATOĞLU ŞİRKETLER GRUBU

10 adet şirketi bünyesinde barındırmaktadır. Günümüzde siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için 2500 metrekare kapalı alanda bulunan son sistem kontini tesisimiz ve taşbaskı (eski metotlarla elde edilen zeytin yağı) fabrikamız faaliyet göstermektedir. Bu tesislerde el değmeden sıkılan yağlar krom tanklarda bekletildikten sonra otomatik filtreden geçirilip tüketime hazır hale getirilerek siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Fabrikadan halka satış şeklinde kendi satış reyonlarında yöresel ürünlerimizi en taze halleri ile sizlerle buluşturmaktadır. Bunun yanında  FERHATOĞLU ürünleri Türkiye genelindeki seçkin şarküteri ve marketlerde de satılmaktadır.

FERHATOĞLU PETROL, 1968 yılında kurulup 2014 yılında müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan modern bir istasyon haline getirilerek güleryüzlü personeli ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. İstasyonumuzun bünyesinde LASTİKLAND markası ile akü, yağ değişimi, lastik satışı ve servisi yapılmaktadır.

OLİVE CAFE’de zengin kahvaltı çeşitleri, soğuk ve sıcak içecekler, Edirne Tava Ciğeri, zeytinyağlı ev yemekleri, mantı, fast-food ve birçok alternatif aperatif seçenekler mevcuttur.

Güre İskelede ‘Olive Cafe’,Güre’de ‘Olive Cafe’Altınoluk Liman’da’Olive Cafe Bistro”Olarak Hizmet vermektedir

Körfezin ilk Aquapark’ı olan AQUA OLİVE PARK‘ta çocuklar için sınırsız eğlence, eğlenceye denizde devam etmek isteyenler için Beach Club ve fast-food hizmetleri verilmektedir.

FERHATOĞLU SİGORTA, Axa Sigorta ve Sompo Japan acentelikleri olarak Ferhatoğlu Petrol’de sizlere hizmet vermektedir.

FERHATZADE İNŞAAT, Körfez Bölgesi’nin doğal güzellikleri içinde inşa edilmiş,turizm sektöründe gelişmiş olan Altınoluk’ta, depreme dayanıklı olarak yapılan konutlarında sizlere güvenli bir yaşam sunmaktadır.

FERHATOĞLU MARKET Güre,Küçükkuyu ve Edremitte Gurme Lezzetleri Siz Değerli Müşterilerimize Sunmaktadır

EDREMİT KÖFTECİSİ Altınoluk Küçükkuyu arasında Doyran Köyü altında Hizmet vermektedir

ALTINOLUK BALIKÇISI Doyran Köyü altında Hizmet vermektedir

1918

Zeytin ve zeytinyağının temeli Güre’de Ferhat Bey tarafından 5 kuşak önce atıldı.

1968

 FERHATOĞLU PETROL hizmete açıldı.

2007

 SİGORTA acenteliğini alarak, Ferhatoğlu adının güvencesiyle körfez halkına hizmet vermeye devam ediyor.

 
2008

 Kuzey Ege’nin en büyük ilk Aqua parkını Altınoluk beldesinde AQUA OLİVE PARK olarak hizmete açtı.

2009

FERHATZADE İNŞAAT’I kurup modern ve kullanışlı apartmanlar, villalar Ülkemizin nadide köşeleri olan Akçay, Güre ve Altınoluk’ta inşa ediyor.

2014

Akaryakıt İstasyonumuz çağın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yenilendi.

2015

Akaryakıt İstasyonu içerisinde üstün lezzetlerle hizmet veren Olive Cafemiz açıldı.

2016

Fabrika Olive Cafemiz hizmete girdi.

2017

Güre İskele’de FERHATOĞLU PLUS Gurme Market açıldı.

2018

Küçükkuyu’da FERHATOĞLU POİNT Gurme yi açarak halkımızın hizmetine sunuldu.

2019

Altınoluk Olivecafe-Bistro hizmete açıldı

2020

Edremitte Ferhatoğlu Point Market hizmete açıldı

2020

Altınolukta Edremit Köftecisi açıldı

2020

Altınoluk Balıkçısı hizmete açıldı

2021

Alaçatı Muhallebicisi Altınoluk’ta açıldı

+ İstihdam
+ Müşteri
+Günlük Sevkiyat
+ Yıllık Tecrübe

İstek Öneri Ve Şikayetleriniz için 444 66 53 hattımızı arayabilir yada

İzlemek İçin Tıklayınız

Zeytinyağının Tarihsel Yolculuğuna Konuk Olun
Yardım mı Lazım Bize ulaşabilirsiniz